Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Nenáročná práce | týdenní zálohy - dovolená navíc

Pro našeho klienta, který se zabývá výrobou technických zařízení, hledáme do týmu kolegy a kolegyně. Máte zkušenost s prací na pozici operátor/ka? Tak neváhejte a volejte. Čeká na Vás příjemný kolektiv, příspěvky i dovolená navíc.

NABÍZÍME

  • Pravidelnou měsíční mzdu
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Motivační osobní ohodnocení a mimořádné odměny
  • Týdenní zálohy
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 3 000 Kč
  • Odpočinkovou místnost (k dispozici káva a čaj)
  • Férové jednání koordinátora

NÁPLŇ PRÁCE

  • Jednoduché montážní práce
  • Práce ve třísměnném provozu – osmičky (ranní/odpolední/noční)

NAŠE POŽADAVKY

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Zkušenost s prací ve výrobě výhodou
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 601 690 062 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Místo výkonu práce:

Ostrava, Moravskoslezský kraj, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Daniela Carbolová

Telefonní kontakt:

+420 601 690 062

Emailový kontakt:

moc.uebojorp@avolobracd
referral link