Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Dvakrát v roce Vánoce a až 43 000 Kč měsíčně! To musíte mít!

Přidejte se do našeho týmu, kde nám to díky skvělé partě rychle uteče! Nechte se ohromit našimi benefity, motivujícím platovým ohodnocením a přátelským pracovním prostředím! Nečekejte a nastartujte svou novou kariéru už dnes!

NABÍZÍME

  • Bezkonkurenční měsíčný výdělek až 40 000 Kč!
  • Pravidelnost a dochvilnost jsou pro nás důležité, proto naše zaměstnance odměňujeme docházkovým bonusem ve výši 1 000 Kč/měs.
  • Odchodíte celé čtvrtletí? Letí k Vám dalších 1 000 Kč jako prémie za pravidelnou docházku za celý kvartál!
  • Užijte si každý den skvělé jídlo! Díky příspěvku na stravování máte na výběr – 80 Kč za každý odpracovaný den, nebo kvalitní a zdravé jídlo v naší závodní jídelně
  • Dvakrát v roce Vánoce! Dárky navíc pro naše blízké díky půlročním a ročním odměnám!
  • Potřebujete ubytování? Nezoufejte! S náklady na ubytovnu Vám pomůžeme speciálním příspěvkem ve výši 3 000 Kč/měs.!
  • Nejoblíbenější část celého roku? Dovolená přece! U nás máte týden volna navíc – více odpočinku, více energie!
  • Příspěvek na dopravu? Ano - u nás s ním počítejte! Pro dojíždění z blízkého okolí (do 20 km)  300 Kč/měs. a pro lidi z větší vzdálenosti (nad 20 km) 500 Kč/měs.
  • Vyskytnou se nečekané výdaje? Nemusíte čekat do výplaty! Pomůžou Vám týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč!
  • Doporučíte nás svým známým? Nezůstanete bez dárku! Až 10 000 Kč za nábor nového zaměstnance ze svého okolí do našich řad!
  • Těšit se můžete i na jistotu dlouhodobého zaměstnání s možností růstu v naší společnosti
  • A na závěr  Vám zaručujeme profesionální přístup od naší skvělé koordinátorky!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

Náplní běžného pracovního dne je monitorování a kontrola výrobních procesůzajištění kvality a minimalizace neshod na výrobní lince.

Pracuje se v nepřetržitém provozu (dvanáctky – dva dny ranní, dva dny volna, dva dny noční) v krásnem Velkém Meziříčí

POŽADUJEME

  • Od našich zaměstnanců očekáváme pravidelnou docházku a dochvilnost
  • Zručnost a síla jsou klíčové: požadujeme manuální zdatnost a fyzickou kondici
  • Mezi důležité požadavky patří taky spolehlivost a schopnost samostatné práce

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Místo výkonu práce:

Velké Meziříčí 59401, Kraj Vysočina, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

40 000 - 43 000 CZK za měsíc

Kontaktní jméno:

Libuše Jágrová Ferdová

Telefonní kontakt:

+420 725 828 601

Emailový kontakt:

moc.uebojorp@avorgajl
referral link