Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Kvalitář (m/ž) │ až 50 000 Kč – pouze ranní směna

Pro společnost, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu strojních dílů třískovým obráběním kovů, hledáme do týmu šikovného a svědomitého kolegu na pozici kvalitář (m/ž). Staňte se součástí našeho profesionálního týmu!

NABÍZÍME

  • Měsíční mzdu až 50 000 Kč (dle zkušeností)
  • Příspěvek na dojíždění (až 3 500 Kč)
  • Příspěvek na dovolenou ve výši 10 000 Kč
  • MultiSport kartu
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • Odměnu za doporučení zaměstnance
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

NÁPLŇ PRÁCE

  • Kontrola a dodržování pracovních a technologických postupů
  • Zajištění a rozvoj systému kvality podle norem ISO nebo odvětvových standardů.
  • Nastavení a udržování procesů zajištění jakosti ve výrobě
  • Zlepšování procesů s cílem snížit náklady na nekvalitu
  • Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly výrobků
  • Příprava podkladů a zpracování zákaznických/dodavatelských reklamací
  • Provádění uvolnění prvního kusu
  • Spolupráce s ostatními odděleními zejména technologie, výroba
  • Tvorba měrových protokolů a zpracování výsledků měření
  • Pracovní doba: 6:00 – 14:00 hod.
  • Místo výkonu práce: Milovice (okr. Mladá Boleslav)

POŽADUJEME

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxe ve výrobě
  • Práce v MS Office
  • Znalost programu SAP- výhodou
  • Zkušenosti s kontrolou jakosti
  • Přehled o základních měřících metodách ve strojírenství
  • Umět číst ve výkresové dokumentace
  • Znalost standartu norem ISO
  • Schopnost týmové práce
  • Smysl pro odpovědnost
  • Výhodou znalost anglického nebo německého jazyka

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 607 051 042. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Místo výkonu práce:

Topolová 914, Milovice 28924, Středočeský kraj, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

30 000 - 50 000 CZK za měsíc

Kontaktní jméno:

Veronika Kovářová

Telefonní kontakt:

+420 607 051 042

Emailový kontakt:

moc.uebojorp@avoravokv
referral link