Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Práce ve výrobě kabelů | až 43 000 Kč – příspěvek na ubytování

Pro našeho klienta, který navrhuje, vyrábí a instaluje nízkonapěťová, středněnapěťová a vysokonapěťová kabelová řešení, hledáme do týmu novou posilu. Kromě mnoha benefitů na Vás čeká motivující platové ohodnocení, dlouhodobá práce na HPP a přátelské pracovní prostředí.

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 40 000 Kč
  • Speciální příspěvek 3 000 Kč/měs. (na ubytování nebo dopravu do práce)
  • Čtvrtletní bonus ve výši 1 000 Kč
  • Půlroční a roční prémie (vyplácené v červnové a prosincové mzdě)
  • Příspěvek na dopravu 300 Kč do 20 km a 500 Kč nad 20 km
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravné
  • Týdenní zálohy ve výši 1 500 Kč
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10 000 Kč
  • Dlouhodobou práci na HPP
  • Profesionální přístup koordinátorky

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Obsluha výrobní linky - hlídaní nastavení stroje a kontrolní činnosti pro zabránění neshod
  • Práce se vykonává v nepřetržitém provozu – 12 hodinové směny – (2 ranní, 2 dny volna, 2 noční)
  • Místo výkonu práce: Velké Meziříčí

POŽADUJEME

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost a samostatnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Místo výkonu práce:

Velké Meziříčí 59401, Kraj Vysočina, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

Do 43 000 CZK za měsíc

Kontaktní jméno:

Libuše Jágrová Ferdová

Telefonní kontakt:

+420 725 828 601

Emailový kontakt:

moc.uebojorp@avorgajl
referral link