Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Práce ve výrobě - "dvanáctky" | ubytování zdarma – týdenní zálohy

Pracujte pro nejlepší! Pro klienta, který je tím nejlepším dodavatelem hliníkových odlitků, hledáme novou posilu do svého malého kolektivu. Pravidelné směny, fixní výplatní termín, rodinná atmosféra, možnost přesčasů. Ozvěte se nám, nastoupit můžete ihned.

NABÍZÍME

  • Pravidelnou výplatu k 15. dni v měsíci
  • Ubytování v centru Liberce ZDARMA (byty s vlastní koupelnou a kuchyní)
  • Příspěvek na stravování za každou odpracovanou směnu
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracovaném týdnu
  • Odpočinkovou místnost (stolní fotbálek, káva, čaj)
  • Přátelský přístup koordinátora
  • Odměnu 10 000 Kč za doporučení kamaráda
  • Stabilní práci na HPP

NÁPLŇ PRÁCE

  • Práce ve výrobě hliníkových odlitků (rovnání, broušení a balení výrobků)
  • Nepřetržitý provoz (12 hodinové směny – krátký/dlouhý týden)
  • Místo výkonu práce: Liberec

POŽADUJEME

  • Plnoletost
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost
  • Zkušenost s prací na směny

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Místo výkonu práce:

Liberec, Liberecký kraj, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

25 000 - 27 000 CZK za měsíc

Kontaktní jméno:

Libuše Jágrová Ferdová

Telefonní kontakt:

+420 725 828 601

Emailový kontakt:

moc.uebojorp@avorgajl
referral link