Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

SANITÁŘ/-KA pro Neurologickou kliniku (ambulantní provoz)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SANITÁŘE/-KY do jednosměnného provozu (možnost i částečného úvazku).

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Neurologická klinika je vysoce specializované a uznávané pracoviště. Nabízíme práci v přátelském týmu na pracovišti vysoké odborné úrovně.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • technická manipulace s lůžky a jinými zdravot.  prostředky
  • dopomoc pacientům s omezenou pohyblivostí
  • příjem,  přemísťování a transport pacientů na příjmová oddělní, vyšetření v rámci kliniky
  • podílení se na úpravě a čistotě prostředí
  • pochůzky pro potřeby pracoviště

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru sanitář
  • komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • vlídný a empatický přístup k pacientům
  • dobrá fyzická zdatnost bez zdravotních omezení (kvůli časté namáhavé práci)
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • celkem 6 týdnů dovolené ročně
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Hana Chvátalová

Telefonní kontakt:

724 919 504

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avolatavhc.anah
referral link