Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

DĚTSKÁ SESTRA pro Kliniku dětské a dospělé ortopedie a traumatologie na JIP

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici DĚTSKÉ SESTRY na JIP.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK a FN Motol zajišťuje diagnostickou a léčebnou ortopedickou a traumatologickou péči nejen ve spádové oblasti, ale konziliární a konzultační činností v rámci celé republiky. Klinika má dvě části - dětskou a dospělou.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením v největší nemocnici v ČR.
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • Poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče dětem.

Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • ARIP výhodou, nikoliv podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • komunikativní a organizační schopnosti
  • vlídný a empatický přístup k dětským pacientům

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Lucie Plocová, DiS.

Telefonní kontakt:

602 279 563

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocolp.eicul
referral link