RADIOLOGICKÝ/-Á ASISTENT/-KA pro Kliniku nukleární medicíny a endokrinologie

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici RADIOLOGICKÉHO ASISTENTA pro ambulantní část kliniky na plný úvazek, za účelem doplnění týmu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme součástí Centra pro thyreoidální onkologii, se zázemím velké nemocnice a možností rozsáhlé mezioborové spolupráce.
  • Nabízíme odbornou a zajímavou práci v příjemném prostředí s moderní přístrojovou technikou.  Jistotu stabilního zaměstnání. Pracovní kolektiv bez výraznější fluktuace a dobrou dostupnost (MHD i autem).
Náplň práce:

  • péče o pacienty všech věkových kategorií
  • aplikace radiofarmak, včetně přípravy, kanylace a ošetření po podání léčiva
  • práce na scintigrafických kamerách s CT
  • administrativa spojená s průběhem vyšetření

Požadavky:

  • teoretické znalosti (vysokoškolské vzdělání v oboru)
  • praktické dovednosti (zkušenosti v daném oboru výhodou)
  • organizační schopnosti, schopnost samostatného rozhodování
  • zodpovědnost, pečlivost, důslednost
  • komunikativnost, empatie, schopnost stát se součástí týmu
  • chuť se dále vzdělávat
  • pracovní nasazení

Nástup:

  •   ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávaní v rámci oboru (certifikované kurzy, PSS)
  • finanční ohodnocení dle tabulek (rizikový příplatek, 6 týdnů dovolené + 3 dny placeného volna navíc)
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Ladislava Novotná

Telefonní kontakt:

601 361 614

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@antovon.avalsidal

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link