STANIČNÍ SESTRA pro Onkologickou kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici STANIČNÍ SESTRY pro lůžkové oddělení do jednosměnného provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Onkologická klinika je jednou z největších onkologií v České republice. Má status Národního onkologického centra. Úzce spolupracujeme v rámci multidisciplinárních týmů s předními pracovišti zaměřenými na diagnostiku, prevenci a léčbu nádorových onemocnění dospělých.
  • Stanete se součástí  stabilního a přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • jedná se o vysoce specializovanou odbornou a zajímavou práci
  • dohled nad správným chodem oddělení
  • kontrola činnosti zdravotnického personálu
  • poskytování a organizace ošetřovatelské péče

Požadavky:

  • odborná způsobilost podle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • manažerské myšlení, profesionální přístup
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • zkušenosti s vedením týmu
  • praxe min. 6 let v oboru
  • empatický a trpělivý přístup k pacientům
  • zájem o obor

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Renáta Limaxová

Telefonní kontakt:

22 44 347 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avoxamil.ataner

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link