VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁSESTRA Onkologické kliniky (přijímací kancelář)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do přijímací kanceláře na zkrácený úvazek (min. 4 h denně). Práce vhodná pro důchodce.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Onkologická klinika je jednou z největších onkologií v České republice. Má status Národního onkologického centra. Úzce spolupracujeme v rámci multidisciplinárních týmů s předními pracovišti zaměřenými na diagnostiku, prevenci a léčbu nádorových onemocnění dospělých.
  • Stanete se součástí  stabilního a přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • kompletní příjem pacienta na lůžko, odběry krve, práce s dokumentací

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra, praktická sestra
  • praxe v oboru není podmínkou, rádi Vás zaškolíme
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • empatický přístup k pacientům

Nástup:

  • ihned
Nabízíme:

  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na zkrácený úvazek

Kontaktní jméno:

Renáta Limaxová

Telefonní kontakt:

22 44 347 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avoxamil.ataner

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link