Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

SKLADNÍK/-CE pro nemocniční lékárnu

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SKLADNÍKA pro naše pracoviště. Jednosměnný provoz.

Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Nemocniční lékárna FN Motol je jedním z pracovišť největší české nemocnice.  Jedná se o jedno z největších pracovišť svého druhu.
  • Nemocniční lékárna poskytuje vysoce specializovanou lékárenskou péči hospitalizovaným i ambulantním pacientům nemocnice i dalším klientům.
  • Nabízíme perspektivní a zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele.

Náplň práce:
  • pomocné práce související s přejímkou, ukládáním léčiv a prostředků zdrav. materiálu
  • příprava expedice léčivých přípravků pro kliniky

Požadavky:

  • pečlivost, rychlost, zodpovědnost, slušné vystupování
  • trestní bezúhonnost
  • fyzickou zdatnost bez omezení

Nástup:

  • ihned nebo dle domluvy

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Helena Bohabojová

Telefonní kontakt:

727 901 892

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avojobahob.aneleh
referral link