Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ŘIDIČ/-KA nákladního vozidla (ŘP sk. C+D)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ŘIDIČE pro naše pracoviště.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí velmi přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme stabilní zaměstnání v největší nemocnici v ČR.

Náplň práce:

  • rozvoz, nakládka a vykládka materiálu
  • přeprava osob v areálu FNM

Požadavky:

  • profesní průkaz řidiče
  • řidičský průkaz sk. C a D
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost (kvůli časté namáhavé práci)
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost a smysl pro zodpovědnost

Nástup:

  • ihned nebo dle domluvy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Svetlozar Stoychev

Telefonní kontakt:

730 300 399

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@vehcyots.razoltevs
referral link