MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ A PERSONALISTA/-KA

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici MZDOVÝ/MZDOVÁ ÚČETNÍ A PERSONALISTA/-KA pro náš odbor.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí týmu, který Vás rád podpoří v profesním růstu v největším zdravotnickém zařízení v ČR.
Náplň práce:

  • zpracování personální a mzdové agendy pro přidělená pracoviště
  • vyřizování požadavků a poskytování poradenství zaměstnancům v personální a mzdové oblasti
  • správa datové schránky v rámci komunikace k personální a mzdové agendě

Požadavky:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti zpracování mezd a v personalistice min. 1-2 roky
  • zkušenost s VEMOU (mzdový a personální systém) výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Word a Excel)
  • pečlivost, zodpovědnost a vstřícná komunikace
  • schopnost týmové spolupráce
  • znalost zdravotnického prostředí výhodou

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Ing. Miroslava Bůžková

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokzub.avalsorim

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link