PSYCHIATR (M/Ž) pro pacienty specializovaných center Neurologické kliniky

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PSYCHIATRA do našeho týmu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • V rámci kliniky poskytuje řada center pacientům s neurologickými onemocněními vysoce specializovanou péči, ambulantní i lůžkovou. U pacientů s neurologickými onemocněními je psychiatrická komorbidita častá, ať už v důsledku primárního neurologického onemocnění, nebo jako nežádoucí  důsledek jeho léčby. Psychiatrická diagnóza bývá mnohdy zvažována i v diferenciální diagnostice obtíží.
Náplň práce:

  • mezioborové konzultace stran vedení psychiatrické léčby u pacientů z jednotlivých specializovaných center (telefonicky, osobně)
  • účast na mezioborových seminářích
  • dlouhodobá ambulantní péče o vybrané pacienty
  • vědecká a výuková činnost v rozsahu dle individuální dohody

Požadavky:

  • specializovaná způsobilost v oboru psychiatrie
  • zájem o mezioborová témata neurologie a psychiatrie
  • komunikační dovednosti a schopnost týmové práce
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nástup:

  • ihned

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Marusič Petr

Telefonní kontakt:

702 001 865

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@cisuraM.rteP

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link