PERIOPERAČNÍ/VŠEOBECNÁ/DĚTSKÁ SESTRA pro sály Dětského kardiocentra

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PERIOPERAČNÍ SESTRY pro naše pracoviště.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Protože jsme pracoviště světového významu.
  • Protože se stanete součástí přátelského, vysoce specializovaného týmu, který se věnuje nejúspěšnějšímu oboru medicíny.
  • Protože podpoříme Vaše další odborné vzdělání, osobní rozvoj a profesionální růst.
  • Protože Vám nabídneme dostatek času pro zapracování.
Náplň práce:
  • Specializované činnosti perioperační sestry na operačních sálech Dětského kardiocentra.
Požadavky:
  • Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních.
  • Specializace v oboru perioperační péče a praxe na operačním sále výhodou, nikoli podmínkou.
  • Profesionalita, kolegialita, flexibilita a svědomitost.
  • Ochota učit se.
Nástup:
  • Ihned, nebo po dohodě.
Nabízíme:

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Matušíková

Telefonní kontakt:

22 44 329 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokisutam.anaj

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link