Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

REFERENT/-KA pro Oddělení strategie a organizace léčebné preventivní péče

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici REFERENTA na plný nebo částečný úvazek. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Nabízíme zázemí velké nemocnice a práci, která nebude nudná.
Náplň práce:
  • zajímavá a různorodá práce v oblasti organizace léčebně preventivní péče
  • budete mít možnost přispět k úspěšnosti důležitých projektů, jako je např. elektronizace zdravotnické dokumentace, a podílet se na tvorbě či úpravě předpisů a informovaných souhlasů

Požadavky:

  • VŠ vzdělání zdravotnického zaměření
  • uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • zkušenosti s řízenou dokumentací nebo managementem kvality ve zdravotnictví výhodou
  • komunikativnost a smysl pro týmovou spolupráci
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Blanka Vurmová

Telefonní kontakt:

22 44 310 38

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avomruv.aknalb
referral link