Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE pro Ústav biologie a lékařské genetiky

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ADMINISTRATIVNÍHO PRACOVNÍKA pro naši ambulanci na 0,5 úvazku. Pracovní doba: Po - Pá v dopoledních hodinách.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu.
  • Pracovat budete v příjemném a moderním prostředí.
Náplň práce:
  • administrativní práce v recepci ambulance
  • zajišťování telefonické, písemné a emailové komunikace
  • zadávání údajů do databáze

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce na PC
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci, pečlivost a samostatnost
  • příjemné vystupování
  • výhodou zkušenosti s agendou ve zdravotnictví
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na zkrácený úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Hana Strouhalová

Telefonní kontakt:

724 838 357

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avolahuorts.anah
referral link