LÉKAŘ/-KA pro Kliniku dětské a dospělé ortopedie a traumatologie

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici LÉKAŘE pro naši kliniku na plný úvazek.
Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Budete pracovat v prestižním a moderním prostředí, vybaveným nejmodernější přístrojovou technikou.
  • Nabízíme maximální podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání.
  • Spolehlivý a přátelský kolektiv.
  • Nabízíme maximální podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání, plné spektrum vzdělání v rámci oboru dětské a dospělé ortopedie a traumatologie, spolehlivý a přátelský kolektiv, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity.

Náplň práce:
  • činnost lékaře na oddělení

Požadavky:

  • zájem o obor Ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí
  • zájem o vlastní odborné vzdělávání na předním ortopedickém pracovišti
  • zájem o vědecko-výzkumnou publikační činnost
  • znalost AJ, u zahraničních zájemců velmi dobrou znalost ČJ (plynule slovem i písmem)

Nástup:
  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Jana Kamicová

Telefonní kontakt:

22 44 328 01

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocimak.anaj

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link