Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

INTERNÍ AUDITOR/-KA

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici INTERNÍHO AUDITORA/-KY do našeho týmu.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty.
  • Rozsahem poskytované péče a počtem výkonů patříme mezi největší centra v České republice.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:
  • Výkon interního auditu v ekonomické a provozní oblasti

Požadavky:

  • SŠ/VŠ ekonomického směru;
  • Praxe nejméně 3 roky
  • Velmi dobrá orientace v účetnictví
  • Znalost legislativy pro příspěvkové organizace vítána
  • Znalost MS Office
  • Znalost Excel na pokročilé úrovni nezbytná
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Cit pro práci s čísly
  • Schopnost kvalitní formulace
Nástup:ihned
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Ing. Marie Románková

Telefonní kontakt:

724 462 195

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avoknamor.eiram
referral link