VŠEOBECNÁ SESTRA pro Endoskopické centrum Interní kliniky

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do Gastroenterologické poradny a na endoskopické sálky.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Provádíme všechny endoskopické metody  gastroskopie, kolonoskopie, ERCP, endosonografie a další.
  • Podporujeme další vzdělávání, účast na seminářích, kurzech, konferencích.
  • Možnost absolvovat certifikovaný kurz týkající se ošetřovatelské péče při endoskopických vyšetřovacích a léčebných metodách.
Náplň práce:

  • zajištění provozu Gastroenterologické poradny - pouze jednosměnný osmihodinový provoz (7:00 - 15:30)
  • zajištění provozu Endoskopických sálků - obsluha přístrojů  a asistence při endoskopických výkonech - jednosměnný provoz se zajištěním 24 hod. dostupnosti uvedených výkonů formou příslužeb

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra (odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.)
  • ochotu učit se nové postupy a dále se vzdělávat
  • pečlivost a organizační schopnosti

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity (navíc týden dodatkové dovolené)

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Kateřina Lisová

Telefonní kontakt:

22 44 340 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avosil.aniretak

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link