ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo LABORATORNÍ ASISTENT/-KA pro Odd. klinické hematologie

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo LABORATORNÍ ASISTENT/-KA na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Jsme menší a velmi přátelský tým, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání. Uvítáme i absolventy, které rádi zaškolíme. Poskytneme možnost učit se něčemu novému a spolupracovat na zajímavých případech.
Náplň práce:

  • příprava a analýza biologických vzorků
  • obsluha špičkové laboratorní techniky včetně automatických analyzátorů
  • zpracování dat v laboratorním informačním systému
  • práce v nepřetržitém provozu, po zapracování se zapojíte do pohotovostních služeb

Požadavky:

  • SZŠ obor laboratorní asistent, VOZŠ/VŠ obor zdravotní laborant
  • uživatelská znalost MS Office
  • flexibilita, kreativita a zodpovědný přístup k práci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Blanka Hájková

Telefonní kontakt:

22 44 351 12

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokjah.aknalb

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link