Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

START-UP KOORDINÁTOR/-KA

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici START-UP KOORDINÁTOR/-KA do našeho týmu.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty.
  • Rozsahem poskytované péče a počtem výkonů patříme mezi největší centra v České republice.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:
  • Projektové řízení vyjednávání smluv o provádění klinického hodnocení
  • Tvorba rozpočtu ke klinickým studiím
  • Administrativní podpora oddělení klinických studií
  • Zajištění kontroly podkladů k fakturaci a kontrola faktur
  • Další práce v souladu se sjednanou funkcí na základě pokynů nadřízeného

Požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání zdravotnictví/přírodovědy
  • Znalost práce na PC podmínkou (MS Office, Word, Excel)
  • Znalost AJ minimálně na úrovni B2
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, vstřícnost
Nástup:ihned
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Eva Sarah Al Jamal

Telefonní kontakt:

601 354 311

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@lamajla.ave
referral link