DOSPĚLÁ ANESTEZIOLOGIE - VŠEOBECNÁ SESTRA/ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY/ZDRAVOTNICKÉHO ZÁCHRANÁŘE pro naše oddělení. Jednosměnný provoz.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernější technikou v největším zdravotnickém zařízení v ČR.
  • Jsme přátelský a vstřícný kolektiv sester a lékařů.
  • Poskytneme Vám zaškolení školitelem, který Vás provede celou dobou adaptačního procesu.
Náplň práce:
  • poskytování ošetřovatelské péče na vysoce  specializované odborné úrovni
  • práce s nejmodernější technikou

Požadavky:

  • ukončené odpovídající vzdělání
  • praxe vítána, není podmínkou
  • specializace v IP vítána, není podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • profesionální vystupování
  • empatický a kladný vztah k lidem je podmínkou
  • min. 0,5 úvazek
  • ranní směny: PO - PÁ od 7:15 - 15:45 h.
Nástup:dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Taťána Maňasová

Telefonní kontakt:

739 601 732

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avosanam.anatat

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link