Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ODBORNÝ REFERENT/-KA pro Odbor zdravotního pojištění

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ODBORNÉHO REFERENTA
Proč si zvolit naše pracoviště:Nabízíme příjemné a moderní pracovní prostředí, týmovou spolupráci a možnost seberealizace.
Náplň práce:
  • příprava podkladů pro uzavírání úhradových dodatků ev. smluv, příprava podkladů pro vyúčtování, vedení evidence smluv,  spolupráce při opravě dokladů
  • spolupráce i samostatná příprava přehledů a analýz pro zefektivnění vyúčtování

Požadavky:

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • pracovní zkušenost v oblasti zdravotního pojištění na straně pojišťovny nebo poskytovatele
  • dobrá znalost pravidel vyúčtování zdravotní péče hrazené z veřejného zdravotního pojištění a znalost principů úhradových mechanizmů
  • znalost principů uzavírání smluvních vztahů se zdravotními pojišťovnami
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost MS Access, UNIS výhodou
  • aktivní přístup, organizační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:Celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

MUDr. Emília Bartišková, Mha

Telefonní kontakt:

22 44 362 35

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avoksitrab.ailime
referral link