Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ŘIDIČ/-KA sanitního vozidla

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ŘIDIČE sanitního vozidla do oddělení dopravy.
Proč si zvolit naše pracoviště:Stanete se součástí velmi přátelského týmu, který Vás rád podpoří v dalším vzdělávání a odborném růstu. Budete pracovat v největší nemocnici v ČR.
Náplň práce:
  • řízení a údržba služebního vozidla
  • manipulace s pacientem
  • komunikace s dispečinkem DZS
  • zodpovědnost za svěřený majetek (tankovací karta)
Požadavky:
  • řidičský průkaz sk. B
  • akreditovaný kurz řidiče DNR je podmínkou
  • praxe v řízení motorových vozidel
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • min. střední vzdělání s výučním listem
  • další kurzy ve zdravotnictví vítány
  • čistý trestní rejstřík, časová flexibilita
Nástup: ihned nebo dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Aleš Bureš

Telefonní kontakt:

722 983 700

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@serub.sela
referral link