VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA pro Geriatrickou interní kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY na lůžkové oddělení.

Proč si zvolit naši kliniku:

  • Klinika se specializuje na interní geriatrickou péči a je určena vyšetření a léčbě pacientů za hospitalizace. Zajišťujeme pouze plánované příjmy seniorů se zachovanými kognitivními funkcemi.
  • Nabízíme přátelské pracovní prostředí a zázemí špičkové nemocnice.
  • Za Vaši práci Vás dobře odměníme!
 Náplň práce:

  • ošetřovatelská péče na lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu
  • spolupráce s ostatními členy týmu – lékaři, ošetřovateli, sanitáři, fyzioterapeuty, nutričními terapeuty a sociálními pracovníky
Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (směny lze upravit podle Vašeho zájmu)
  • aktivní přístup k práci a ochotu dále se vzdělávat
  • schopnost pracovat v týmu
Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Daniela Polanecká

Telefonní kontakt:

22 44 345 60

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@eirtaireg

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link