Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK do Týmu podpůrné a paliativní péče pro děti

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK do Týmu podpůrné a paliativní péče pro děti
Proč si zvolit náš tým:Jsme jediný ryze dětský paliativní tým v České republice.
Náplň práce:Přidáte s k odborníkům, kteří pečují o těžce nemocné děti a jejich rodiny. Zažijete smysluplnou práci v unikátním multidisciplinárním týmu v největší nemocnici v ČR. Nabídnou Vám můžeme až 0,5 úvazku.
Jaké máme požadavky:
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Sociální práce,
  • zdravotní vzdělání či akreditovaný kvalifikační kurz zdravotně-sociální pracovník.
Nástup:ihned nebo po dohodě
Nabízíme:
  • náročnou, ale pestrou práci v prestižním prostředí s moderním vybavením,
  • možnost dalšího odborného vzdělání a seberozvoj,
  • propracovaný adaptační proces,
  • ubytování pro mimopražské uchazeče v areálu FN Motol  v ubytovně sester a v blízkosti FN Motol nebo v blízkosti FN Motol na ubytovně Hruška,
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny osobního volna navíc
  • specializovanou zdravotnickou péči pro Vás a Vaše příbuzné
  • kartu Benefit Plus
  • stravování v jídelně FN Motol za velmi výhodnou cenu
  • celodenní péče o Vaše dítě v předškolním zařízení Motoláček,

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na zkrácený úvazek

Kontaktní jméno:

MUDr. Lucie Hrdličková

Telefonní kontakt:

601 375 733

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokcildrh.eicul
referral link