VŠEOBECNÁ SESTRA/ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ Interní kliniky

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici VŠEOBECNÁ SESTRA/ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ pro JIP.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky v největší nemocnici v ČR v moderně vybaveném 12 lůžkovém oddělení.
  • Stanete se součástí týmu, který Vás rád podpoří v dalším vzdělávání (semináře, kurzy, konference, možnost doplnění specializačního vzdělání v oboru či studium na VŠ).
  • Zvýhodněné platové zařazení pro absolventy, které rádi uvítáme, proplácení přesčasových hodin, platové zvýhodnění na jednotce intenzivní péče.
Náplň práce:
  • péče o pacienty, kteří vyžadují intenzivní monitorované lůžko, ventilační podporu či dialýzu

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář (odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém - třísměnném provozu
  • zodpovědný přístup, pečlivost a organizační schopnosti
  • smysl pro týmovou práci
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Kateřina Lisová

Telefonní kontakt:

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avosil.aniretak

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link