VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA pro Interní kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici  SESTRY pro naše standardní oddělení.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Budete pracovat se špičkovými odborníky v největší nemocnici v ČR.
  • Stanete se součástí vstřícného týmu, který Vás rád podpoří v dalším vzdělávání (semináře, kurzy, konference, doplnění specializačního vzdělání či studium na VŠ)
  • Zvýhodněné platové zařazení pro absolventy, proplácení přesčasových hodin, platové zvýhodnění.
Náplň práce:

  • využijete i rozšíříte si své  znalosti a dovednosti v různých podoborech interny - gastroenterologie, diabetologie, nefrologie, kardiologie, ale i v oblasti cévních vstupů

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo praktická sestra (odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém - třísměnném provozu
  • zodpovědný přístup, pečlivost a organizační schopnosti
  • smysl pro týmovou práci

Nástup:

  • ihned nebo dle domluvy

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Kateřina Lisová

Telefonní kontakt:

22 44 340 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avosil.aniretak

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link