VŠEOBECNÁ SESTRA/ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ pro oddělení Koronární jednotky - JIP

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY nebo ZDRAVOTNICKÉHO ZÁCHRANÁŘE do třísměnného provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí přátelského týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Jsme moderní pracoviště poskytující komplexní péči o pacienty s onemocněními srdce a cév. Rozsahem poskytované péče a počtem výkonů patříme mezi největší centra v České republice a máme statut komplexního kardiovaskulárního centra.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • jedná se o specializovanou a vysoce specializovanou péči o pacienty na JIP - koronární jednotce, po náročných výkonech na katetrizačních a kardiostimulačních sálech
  • péče o akutní či ventilované pacienty

Požadavky:

  • ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář
  • ARIP je výhodou
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • vlídný a empatický přístup k pacientům
  • schopnost týmové spolupráce

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Kovalčíková

Telefonní kontakt:

602 358 887

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokiclavok.anaj

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link