Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

DĚTSKÁ / VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA pro Kliniku ušní, nosní a krční

Hledáme dětskou, všeobecnou, nebo praktickou sestru pro  Kliniku ušní, nosní a krční 2. LF UK a FN Motol;
Proč si zvolit naši kliniku:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:Naše sestry pracují v moderním prostředí lůžkové části. Pracuje se ve 12ti hodinových směnách. Po dohodě nabízíme možnost ¾ úvazku.
Požadavky:
  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání se specializací v oboru
  • praxe na dětském oddělení vítána, není však podmínkou,
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci,
  • vysoká míra empatie,
  • komunikativnost,
  • pečlivost a organizační schopnosti,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • smysl pro týmovou spolupráci.
Nástup:1.9.2022

O nás:

Místo výkonu práce:

V Úvalu, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Adriana Laudátová

Telefonní kontakt:

22 44 326 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avotadual.anairda
referral link