Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

PORODNÍ ASISTENT/-KA pro Gynekologicko-porodnickou kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici PORODNÍ ASISTENT/-KA pro gynekologické operační sály. Plný i částečný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Budete pracovat v příjemném a moderním prostředí.
Náplň práce:

  • specializovaná práce na vybraném oddělení
  • práce v nepřetržitém provozu

Požadavky:

  • odborná způsobilost pro výkon zdravotnického povolání
  • specializovaná způsobilost vítaná, ale není podmínkou
  • zodpovědnost a empatický přístup
  • spolehlivost, pečlivost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Iveta Oravcová

Telefonní kontakt:

22 44 342 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocvaro.atevi
referral link