VŠEOBECNÁ SESTRA pro JIP Urologické kliniky

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do nepřetržitého provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • poskytování specializované intenzivní péče o pacienty po operačních výkonech

Požadavky:

  • odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb.
  • ARIP, či praxe na urologickém pracovišti vítána
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • komunikativnost a smysl pro týmovou spolupráci

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

František Kubíček

Telefonní kontakt:

604 399 433

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@kecibuk.kesitnarf

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link