Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

PORODNÍ ASISTENTKA pro Novorozenecké oddělení při Gynekologicko-porodnické klinice 2. LF UK a FN Motol

Pracoviště:Novorozenecké oddělení při Gynekologicko-porodnické klinice 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:
  • ukončené vzdělání v oboru porodní asistentka
  • praxi v oboru či specializaci pro intenzivní péči vítáme
  • zájem o obor
  • zájem o vlastní odborné vzdělávání a osobní rozvoj
Datum nástupu:ihned nebo dohodou
Náplň práce:Jedná se o ošetřovatelkou péči rizikových novorozenců v nepřetržitém provozu.
Kontakt:

Vrchní sestra: Bc. Renata Jungmanová, tel.: 22443 2105, 2101

V případě zájmu prosím vyplňte formulář v dolní části inzerce.

Poznámky:

Nabízíme zajímavou a rozmanitou práci v největším zdravotnickém zařízení v ČR, příjemné a moderní pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, příspěvky na stravování, možnost ubytování pro mimopražské uchazeče.

Posláním FN Motol je léčit nemocné na podkladě současných poznatků lékařské vědy a zajišťovat svým klientům komplexní a kvalitní vysoce specializovanou péči pro všechny fáze lidského života.

Poslání shrnuje heslo: Sloužíme generacím.

 Vizí do budoucnosti je učinit z nemocnice „vlajkovou loď“ českého zdravotnictví v oblasti všeobecné i specializované péče. Efektivní systém řízení nemocnice včetně plánu kontinuálního zvyšování kvality je pro naplnění poslání i vize nezbytný.

Poskytuje základní, specializovanou a super specializovanou zdravotní péči a služby v lékařských oborech, formou ambulantní a lůžkové péče pro děti, dospělé a seniory,

  • je největší zdravotnické zařízení v ČR,
  • stavebně ji tvoří 2 propojené monobloky a několik samostatných pavilonů - má 2 199 lůžek,
  • ambulantně ošetří více jak jeden milion pacientů ročně,
  • na lůžku ošetří přes 77 tisíc pacientů ročně,
  • má téměř 6 300 zaměstnanců.

Sloužíme generacím a pomůžeme dětem, s čím jiní nemohou.

Fakultní nemocnice v Motole se stane Univerzitní nemocnicí – jedním z klíčových českých i evropských akreditovaných pracovišť, ekonomicky stabilním a vědecky inovativním, poskytujícím pacientům komplexní zdravotní péči na mezinárodně srovnatelné úrovni od prenatálního věku, do období vysokého stáří – která bude přátelská ke svým pacientům, návštěvníkům, studentům a zaměstnancům.

Místo výkonu práce:

V Úvalu, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Renata Jungmanová

Telefonní kontakt:

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avonamgnuj.ataner
referral link