Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

VŠEOBECNÁ SESTRA pro standardní oddělení Kliniky dětské hematologie a onkologie

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici VŠEOBECNÁ SESTRA pro naše oddělení.
Proč si zvolit naši kliniku:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:Všeobecná sestra poskytuje ošetřovatelskou péči, jejímž cílem je udržení, podpora a navrácení zdraví a uspokojování biologických, psychických a sociálních potřeb změněných nebo vzniklých v souvislosti s poruchou zdravotního stavu jednotlivců nebo skupin.
Požadavky:
  • způsobilost k výkonu všeobecné sestry
  • ARIP výhodou nikoliv podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • pečlivost a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování
  • smysl pro týmovou spolupráci
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:Celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Jitka Wintnerová

Telefonní kontakt:

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avorentniw.aktij
referral link