Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

VŠEOBECNÁ SESTRA pro Kliniku dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK a FN Motol - JIP, dospělí

Hledáme všeobecnou sestru na JIP oddělení ortopedie a traumatologie dospělých
Proč si zvolit naši kliniku:
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:

Péče o pacienty po ortopedických operačních výkonech.

Zajištění bio-psycho-sociálních potřeb pacientů vyžadujících intenzivní péči.

Spolupráce s ostatními členy týmu, lékaři, rehabilitačními pracovníky, konziliáři.

Všeobecná sestra poskytuje ošetřovatelskou péči, jejímž cílem je udržení, podpora a navrácení zdraví a uspokojování biologických, psychických a sociálních potřeb změněných nebo vzniklých v souvislosti s poruchou zdravotního stavu jednotlivců nebo skupin.

Požadavky:
  • způsobilost k výkonu všeobecné sestry
  • ARIP výhodou nikoliv podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci,
  • komunikativnost,
  • pečlivost a organizační schopnosti,
  • schopnost samostatného rozhodování,
  • smysl pro týmovou spolupráci.
Nástup:Ihned, nebo po dohodě.
Nabízíme:
  • Náročnou, ale pestrou práci v prestižním prostředí s moderním vybavením,
  • Možnost prohloubení nebo zvýšení kvalifikace
  • propracovaný adaptační proces,
  • ubytování pro mimopražské uchazeče v areálu FN, Ubytovna sester a v blízkosti FN, Ubytovna Hruška,
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny osobního volna navíc
  • specializovanou zdravotnickou péči pro Vás a Vaše příbuzné
  • celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity
  • stravování v jídelně FN Motol za velmi výhodnou cenu (pestré jídla, minutky, velký výběr salátů a dortíků),
  • celodenní péče o Vaše dítě v předškolním zařízení Motoláček,
  • naši kliniku Vám rádi představíme, kde zodpovíme na všechny Vaše dotazy.
  • po domluvě možnost zkráceného úvazku
O nás:

Místo výkonu práce:

V Úvalu, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Lucie Plocová, DiS.

Telefonní kontakt:

602 279 563

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocolp.eicul
referral link