VŠEOBECNÁ/DĚTSKÁ SESTRA nebo ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ pro Pediatrickou kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY nebo ZDRAVOTNÍHO ZÁCHRANÁŘE pro oddělení intenzivní péče.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Najdete zajímavou a rozmanitou práci s dětskými pacienty.
  • Spolupráce a otevřená komunikace je pro nás samozřejmostí.
  • Nabízíme příjemné prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu.

Náplň práce:

  • poskytování specializované a vysoce specializované ošetřovatelské péče dětem

Požadavky:

  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru dětská sestra, všeobecná sestra, zdravotnický záchranář
  • absolventky i zkušené sestry vítány, praxe v oboru není podmínkou
  • empatický a trpělivý přístup k dětským pacientům
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

Nástup:

  • ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Boháčová

Telefonní kontakt:

22 44 432 005

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocahob.anaj

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link