VŠEOBECNÁ /DĚTSKÁ/PRAKTICKÁ SESTRA /ZDRAVOTNICKÝ ZÁCHRANÁŘ pro JIRP Dětského kardiocentra

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRA/ZÁCHRANÁŘ pro naše pracoviště.
Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Protože jsme pracoviště světového významu.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení kvality českého zdravotnictví a který Vás provede adaptačním procesem, který máme skvěle propracovaný.

Náplň práce:
  • poskytování vysoce specializované ošetřovatelské péče dětem
Požadavky:

  • odborná způsobilost odpovídající zákonu č.96/2006 Sb.
  • specializace v oboru intenzivní péče v pediatrii výhodou, nikoliv podmínkou
  • praxe je vítána, není však podmínkou

Nástup:
  • ihned, nebo po dohodě
Nabízíme:

Celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Matušíková

Telefonní kontakt:

22 44 329 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokisutam.anaj

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link