Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ERGOTERAPEUT/-KA pro CNP LDN

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ERGOTERAPEUT na plný úvazek.
Proč si zvolit naše pracoviště:
  • poskytuje základní, specializovanou a super specializovanou zdravotní péči a služby v lékařských oborech, formou ambulantní a lůžkové péče pro děti, dospělé a seniory
  • je největší zdravotnické zařízení v ČR
Požadavky:
  • ukončené vzdělání v oboru ergoterapie
  • praxe vítána, vhodné i pro absolventy
Náplň práce:
  • poskytování ergoterapeutické péče hospitalizovaným pacientům, vedení skupin (vaření, pečení, ruční práce...)
Nástup:       ihned
Nabízíme:       Celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Lucie Kubová

Telefonní kontakt:

602 272 614

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avobuk.eicul
referral link