Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo LABORATORNÍ ASISTENT/-KA Ústavu patologie a molekulární medicíny

Hledáme kolegu nebo kolegyni pro naši laboratoř do jednosměnného provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:
  • Ústav patologie a molekulární medicíny 2. LF UK a FN Motol  je jedním z největších a nejprestižnějších univerzitních pracovišť patologie v rámci ČR. Pracoviště  zajišťuje komplexní bioptickou, molekulární, cytologickou a nekroptickou diagnostiku pro všechna klinická pracoviště Fakultní nemocnice v Motole. Diagnostikujeme široké spektrum chorob dospělého i dětského věku.
  • Budete pracovat v přátelském týmu, kde nám velmi záleží na dobré pracovní pohodě.
  • Rádi Vás podpoříme v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:
  • Jedná se o zajímavou pracovní činnost se širokým spektrem metodik. Nabízíme práci jak v rutinní laboratoři bioptické stanice, tak ve specializované laboratoři imunohistochemie a in situ hybridizace. Na všech úsecích laboratoří v současné době probíhají modernizace provozu, jsou postupně vybaveny  nejmodernějšími přístroji, technikou a pracovními systémy.
Požadavky:

  • ukončené vzdělání SZŠ obor laboratorní asistent, VZŠ/VŠ (Bc.) obor zdravotní laborant
  • zdravotní způsobilost a bezúhonnost
  • samostatnost, dochvilnost a flexibilitu
  • spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o vlastní vzdělávání a osobní rozvoj
  • PSS nebo SVP v oboru histologie vítáno
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:Celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Vladimira Kratinová

Telefonní kontakt:

724 862 651

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avonitark.arimidalv
referral link