Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA pro ambulanci Kardiologické kliniky 2. LF UK a FN Motol

Hledáme všeobecnou nebo praktickou sestru pro kardiologickou ambulanci naši kliniky v jednosměnném provozu.
Proč si zvolit naši nemocnici:
  • Budete pracovat v největší nemocnici v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení kvality vlajkové lodě českého zdravotnictví.
Náplň práce:Čeká Vás pestrá práce sestry na jednotlivých poradnách v jednosměnném provozu.
Požadavky:
  • Ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo praktická sestra,
  • praxe na kardiologii vítána, není však podmínkou,
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci,
  • smysl pro týmovou spolupráci.
Nástup:Ihned
Nabízíme:
  • Práci v prestižním prostředí s moderním vybavením.
  • Propracovaný adaptační proces.
  • Ubytování pro mimopražské uchazeče v areálu FN - Ubytovna sester a v blízkosti FN - Ubytovna Hruška.
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny osobního volna navíc.
  • Specializovanou zdravotnickou péči pro Vás a Vaše příbuzné.
  • Multibenefitní systém v hodnotě 15 000 Kč /rok.
  • Stravování v jídelně FN Motol za velmi výhodnou cenu (pestrá jídla, minutky, velký výběr salátů a dortíků).
  • Celodenní péče o Vaše dítě v předškolním zařízení Motoláček
O nás:https://www.youtube.com/channel/UC_UkPSvkdP8FQ7xYhFrJDvw

Místo výkonu práce:

V Úvalu, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Kovalčíková

Telefonní kontakt:

724 364 496

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokiclavok.anaj
referral link