VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA pro III. chirurgickou kliniku 1. LF UK a FN Motol (0,5 nebo 1,0)

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY pro JIP na 0,5 nebo 1,0 úvazek.

Proč si zvolit naši nemocnici:

  • Budete pracovat v největší nemocnici v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení kvality českého zdravotnictví.

Náplň práce:

  • poskytování vysoce specializované péče o pacienty
Požadavky:

  • ukončené studium v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • zdravotní způsobilost bez omezení

Nástup:

  • dle dohody

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Vzdělání:

Vysokoškolské / universitní

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Ida Šmolíková

Telefonní kontakt:

724 380 050

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avokiloms.adi

Odesílám odpověď.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link