Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA pro Kliniku spondylochirurgie 1. LF UK a FN Motol

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici SESTRY do ambulance do jednosměnného provozu.
Proč si zvolit naši kliniku:
  • Klinika spondylochirurgie je jediná svého druhu v České republice.
  • Počtem a typem prováděných výkonů jsme velmi prestižní pracoviště.
  • Budete pracovat se špičkovými odborníky s nejmodernějším vybavením.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
Náplň práce:
  • jedná se o práci s pacienty s onemocněním páteře
Požadavky:
  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • praxe je vítána, není však podmínkou, máme dobře propracovaný adaptační proces
Nástup:ihned nebo dle dohody
Nabízíme:celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Vyšší odborné

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Bc. Lenka Šipulová

Telefonní kontakt:

702 012 980

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avolupis.aknel
referral link