ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo LABORATORNÍ ASISTENT/-KA Ústavu patologie a molekulární medicíny

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo LABORATORNÍ ASISTENT/-KA pro Ústav patologie a molekulární medicíny na plný úvazek.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Ústavu patologie a molekulární medicíny 2. LF UK a FN Motol je jedním z největších a nejprestižnějších univerzitních pracovišť patologie v rámci ČR. S využitím klasických histologických, imunohistochemických a molekulárních metod diagnostikujeme široké spektrum zejména nádorových chorob dospělého i dětského věku a zajišťujeme tento servis pro všechna klinická pracoviště Fakultní nemocnice v Motole. Kromě diagnostických vyšetření cílíme i na vyšetření prognostická a prediktivní, na jejichž podkladě je indikována specifická cílená terapie zhoubných nádorů. Jedná se o inovativní laboratorní postupy s využitím širokého spektra molekulárních metod, jejichž výsledky mají v reálném čase přímý dopad na léčbu pacientů.
  • Stanete se součástí mladého a přátelského týmu v laboratoři patologie v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším profesionálním rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • Práce v oboru histologie, cytologie, biopsie a peroperační biopsie, plný úvazek, jednosměnný provoz v bioptické stanici ve specializované moderně vybavené laboratoři s nejnovějšími technologiemi a v blízké budoucnosti s dalším možným rozvojem.
Požadavky:

  • ukončené vzdělání SZŠ obor laboratorní asistent, VZŠ/VŠ (Bc.) obor zdravotní laborant
  • samostatnost, dochvilnost a flexibilita
  • spolehlivost, pečlivost a odpovědnost
  • schopnost týmové spolupráce
  • zájem o vlastní vzdělávání a osobní rozvoj
  • praxe, atestace v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

Nástup:

  • 1.9.2024 nebo dle dohody
Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího placeného volna navíc
  • propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele
  • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mateřská školka Motoláček
  • ubytování pro mimopražské v areálu FN Motol
  • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

MUDr. Petr Škapa, Ph.D.

Telefonní kontakt:

22 44 356 23

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@apaks.rtep

Sending a reply.

Sdílejte inzerát na sociálních sítích

referral link