Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA nebo ASISTENT/-KA Ústavu imunologie

Hledáme kolegu nebo kolegyni pro naši laboratoř do nepřetržitého provozu.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Ústav imunologie je vysoce specializované pracoviště. Rutinní laboratoř Ústavu imunologie zajišťuje široké spektrum imunologických metod a imunologickou diagnostiku pro FN Motol i externí klienty.
  • Jsme přátelský tým, který Vás rád podpoří v dalším rozvoji a vzdělávání.

Náplň práce:

  • zajímavá odborná práce v oboru

Požadavky:

  • kvalifikační požadavky dle zákona č. 96/2004 Sb.
  •  praxe výhodou, nikoliv podmínkou
  •  flexibilita, kreativita a zodpovědný přístup k práci
  • spolehlivost, samostatnost

Nástup:

ihned nebo dle dohody

Nabízíme:

celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jarmila Grecová

Telefonní kontakt:

727 803 093

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocerg.alimraj
referral link