Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

NUTRIČNÍ TERAPEUT/-KA pro Pediatrickou kliniku

Hledáme kolegu nebo kolegyni pro naše oddělení dětské diabetologie a endokrinologie. Jednosměnný provoz.
Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Stanete se součástí multidisciplinárního týmu na vysoce specializovaném pracovišti a najdete zajímavou práci.
  • Spolupráce a otevřená komunikace je pro nás samozřejmostí.
  • Nabízíme příjemné prostředí, podporu pracovního týmu, možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu.
Náplň práce:

  • edukace pacientů a rodin při diabetu 1. typu
  • příprava jednotlivých jídel na oddělení
  • počítání sacharidů v jednotlivých jídlech a potravinách
  • sestavování speciálních jídelníčků

Požadavky:

  • odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání
  • praxe v oboru vítána, nikoliv podmínkou
  • empatický a trpělivý přístup k dětským pacientům
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost

Nástup:

1.1.2024

Nabízíme:

celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Boháčová

Telefonní kontakt:

22 44 320 05

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avocahob.anaj
referral link