Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

ZDRAVOTNĚ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE nebo SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE

Hledáme 2 kolegy nebo kolegyně do týmu zdravotně sociálních pracovníků pro Centrum následné péče.

Proč si zvolit naše pracoviště:

  • Centrum následné péče je pracoviště akreditované v oboru geriatrie, které vzniklo sloučením  bývalých dvou oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných.
  • Stanete se součástí týmu, který společně pracuje na udržení špičkové kvality největší nemocnice v ČR.
  • Podpoříme Vás v dalším rozvoji a vzdělávání.
Náplň práce:

  • poradenství a podpora v náročné sociální situaci
  • zprostředkovávání zdravotně sociálních pobytových i terénních služeb
  • individuální práce s pacienty a jejich rodinami

Požadavky:

  • VŠ/VOŠ vzdělání se sociálním zaměřením
  • kvalifikace zdravotně sociálního pracovníka výhodou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • zájem o práci s lidmi, konkrétně seniory a dlouhodobě nemocnými
  • praxe vítána
  • schopnost týmové spolupráce
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nástup:

od 15.12.2023 a 1.3.2024

Nabízíme:

celou škálu benefitů najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity

Místo výkonu práce:

V Úvalu/84, Praha 5 15000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Mgr. Jana Vargová

Telefonní kontakt:

724 550 573

Emailový kontakt:

zc.lotomnf@avograv.anaj
referral link