Omlouváme se, ale na tento inzerát momentálně nelze odpovědět.

Senior Graphic Designer

Zdravíme tě z Astratexu!

Jsme největší e-shop se spodním prádlem a plavkami ve střední Evropě. V současné době působíme na 11 trzích Evropy. Naše projekty jsou ambiciózní, nikoliv nereálné, proto hledáme parťáka, který v tom pojede s námi.

Máme tým sehraných grafiků, motion designerů i retušérů. Přesto bychom náš tým rádi doplnili ještě o seniorní grafičku či grafika, který nám pomůže posunout vizuální stránku celého Astratexu o kus dál. Úkolů je před námi hodně a těšit se můžeš na spolupráci na projektech, které ovlivňují chod celé firmy.

Stále vymýšlíme nové procesy, upravujeme naši komunikaci i vizuální identitu. Máme velké plány s expanzí do zahraničí a prací s naším brandem, a proto potřebujeme zkušené kolegy, kteří nám s tím pomůžou.

Co bude tvá náplň práce:

  • vorba klíčových vizuálů pro naše kampaně
  • práce na naší vizuální identitě a její aplikace na různá média
  • vytváření log a vizuálních identit pro naše nově vznikající privátní značky
  • být pravá ruka pro vedoucího grafického týmu a s ním posouvat vizuál Astratexu i chod celého oddělení
  • podílení se velkých projektech, které ovlivňují chod celé firmy

Jak si tě představujeme:

  • perfektně ovládáš typografii, práci s barvami a máš oko pro kompozici
  • máš zkušenost s vytvářením vizuálů kampaní a jejich prezentací
  • není ti cizí tvorba korporátní identity
  • chápeš chování uživatelů a umíš se o tom pobavit s naším UX specialistou
  • velké plus je pro nás zkušenost s motion designem
  • chceš se neustále vzdělávat, zlepšovat a posouvat ostatní grafiky v týmu
  • máš chuť věci měnit, zlepšovat a přicházet s novými nápady

Nezapomeň nám zaslat své portfolio v jakékoliv podobě!

Co ti umíme nabídnout:

  • zajímavé projekty v jednom z největších online e-shopů se spodním prádlem ve střední Evropě
  • spolupráci na HPP či IČO
  • férovou odměnu – dobře odvedenou práci a specialisty dokážeme nadstandardně ohodnotit
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů, odpovědnost
  • profesní a osobnostní rozvoj - pro kariérní postup jsou Ti dveře otevřeny
  • špičkové vedení zkušených lidí, jako jsou Iva Janoušková (Brand Manager) nebo Karol Guláš (CMO)

Co by tě mohlo zajímat:

  • máme kanceláře v Praze v Holešovicích, kde bude i tvé místo, najdeš nás i v Náchodě, kde je naše centrála
  • je nás okolo 200, v Praze sedí cca 60 lidí
  • máme pružnou pracovní doba a možnosti HomeOffice (i mimo covid situaci)
  • máme 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravné
  • Multisportku
  • zaměstnaneckou slevu na naše produkty

TVOŘ S NÁMI ASTRATEX.

Společně zvládneme velké věci.

A něco málo ze zákulisí najdeš i přes sociální sítě Život v Astratexu:

LinkedIn | Facebook | Instagram | Twitter

Místo výkonu práce:

Na Maninách 315/4, Praha 17000, Hlavní město Praha, CZ

Vzdělání:

neuvedeno

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Kontaktní jméno:

Markéta Otáhalová

Telefonní kontakt:

777 923 778

Emailový kontakt:

zc.xetartsa@avolahato.m
referral link