Disponent/ka logistiky | 50 000 Kč | 25 dní volna

Zajímáte se a máte zkušenosti v oblasti logistiky? Pojďte pracovat pro mezinárodní společnost, která Vám nabízí dlouhodobou spolupráci.

Pro našeho partnera hledáme novou posilu na pozici Disponent/ka logistiky.

Nabízíme:

  • Dle zkušeností odpovídající finanční ohodnocení50 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu 2 000 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na stravování 60 Kč/den
  • Roční bonus 10 % z fixní mzdy
  • Příspěvek na telefon 800 Kč/měsíčně
  • Notebook
  • 25 dní dovolené
  • Pracovní doba 08:00 – 16:30 (flexibilní začátek pracovní doby 07:00 – 09:00)
  • Podílení se na vyvíjejícím projektu v hi-tech prostředí

Náplň práce:

  • Sledování a analyzování nastavených logistických procesů včetně jejich zlepšování
  • Denní komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Kontrolování stavu výrobků ve skladě a porovnávání s požadavky zákazníka
  • Zajišťování optimálního logistického toku obalového materiálu
  • Zpracování požadavků zákazníka včetně řešení reklamací
  • Zajišťování včasného odeslání výrobků zákazníkům
  • Předávání podkladů a požadavků výrobě a expedici
  • Administrativní činnost spojená s agendou

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Zkušenost s řízením obalového konta a SW SAP
  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici (ideálně automotive)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni!
  • Spolehlivost, analytické myšlení, proaktivnost

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 720 987 951. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

Vytvořeno:

day 23.01.2023 at 0:00

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.