Asistent/ka obchodu

V roce 2009 jsme založili společnost Ingredi Europa s nápadem přinést zákazníkům ty nejznámější značky doplňků pro chytrá mobilní zařízení a počítače. Z počátku jsme se zaměřovali hlavně na doplňky pro značku Apple a nyní již dovážíme více jak 20 zajímavých brandů doplňků z celého světa pro ty nejsilnější výrobce mobilních zařízení jako jsou Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi a další.
Vždy jsme byli a nadále zůstáváme firmou ryze v českých rukou, kde se majitelé od vzniku až doposud aktivně, s nadšením a pečlivostí podílejí na výběru těch nejzajímavějších produktů a přinášejí do firmy stále nové nápady.
Výrobcům nabízíme roky vyšlapané cesty a připravenou podporu, aby své produkty mohli lehce představovat napříč celou Evropou.
INGREDI, která VŽDY jedná férově, hledá win-win řešení, má špičkový a bezchybný skladový systém, expeduje okamžitě, nabízí analýzu skladu odběratelů a aktivně řídí sklady třetích stran. Portfolio inovuje a přináší světové značky do Evropy s prvotřídní službou a přidanou hodnotou.

Společnost Ingredi Europa má dvě pobočky, ve Slušovicích a v Praze.

A právě do Prahy hledáme novou posilu na pozici Obchodník junior pro zahraniční trhy.

Co Vás čeká:

  • Správa svěřeného portfolia zákazníků.
  • Denní agenda spojená s obchodem
  • Aktivní pomoc stávajícímu týmu
  • Komunikace se zákazníky v anglickém jazyce
  • Práce v MS Office, převážně Excel, Outlook

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Základní znalost AJ slovem a písmem
  • Samostatnost a pozitivní tvůrčí schopnost rozvíjet nové projekty
  • Přirozeně příjemnou komunikaci s lidmi
  • Spolehlivost, zodpovědnost za svěřenou práci
  • Dobré zdraví, pozitivní myšlení, teamového ducha
  • Vhodné pro absolventy

Výhodou, ale ne podmínkou bude:

  • Práce v Money S3/S4
  • Zkušenost v Excelu

Co můžeme nabídnout:- Velice přátelský a pozitivní tým kolegů

  • Příjemné pracovní prostředí v útulných kancelářích soukromé klidné vily se zahradou na okraji Prahy
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Služební telefonní tarif- 25 dní dovolené
  • Káva, čaj a balená voda na pracovišti
  • Stravenkový paušál a každý rok nový služební iPhone

Vytvořeno:

day 19.12.2022 at 11:23

Vzdělání:

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Sending a reply.